Jdi na obsah Jdi na menu
 


PATKA

Asi nejvýraznějším znakem každého EMO chlapce/ EMO dívky je PATKA. Kdo ji nemá, není správný EMO. Vlasy MUSÍ být obarvené na černo, MUSÍ být rovné a hlavně pořádně učíslé na patku přes oči. Na to, že člověk po takovéto úpravě vlasů téměř nevidí a v brzy pravděpodobně začne šilhat, nesmíte brát zřetel. Zásadou je, že alespoň jedno oko musí být zakryté. Za podmínky,že je zakryto méně jak 50% očí se takový účes nepovažuje za EMO účes. Proč ale musí být oči zakryté? pravděpodobně jde o snahu EMO lidí schovat se před světlem, které EMO lidé nenávidí a které jim způsobuje hluboké DEPKY.

Zatím tu nepadlo téměř to nejzásadnější - pokud chceš být emo, měl bys dbát na své vlasy. Právě vlasy mohou být jedním z hlavních poznávacích znaků příznivců stylu emo. To úplně nejjednoduší pravidlo, jak poznat svého emaře říká, že emař vždycky ukazuje jen jedno oko. Druhé má zakryté vlasy sčísnutými na patku. Nikdo neví, proč to tak je, obecně se traduje, že se tím snažíš ukrýt před světem nebo že to je jen prostě z nedostatku sebeúcty.

Jak mít emo vlasy

Druhou zásadní věcí v případě emo účesu je barva vlasů. Ta by měla být bez výjimky černá nebo hnědá. Jasně, jsou sice mezi náma bloďatí emaři, ale ti opravdu nejsou tak silní ve svém přesvědčení jako my ostatní! Prostě když chceš být emo, jdi do černé. Tečka. (barev na vlasy je všude spousta, takže proč se nějak zbytečně odlišovat?). (Dobře, přiznávám, emo budete i s jinýma barvama vlasů [ostře růžová, světle fialová, ledově modrá, jasně červená nebo zelená], já jen tu černou mám tak rád)

Je to nutnost pro emo boys and emo girls?

Nikde není psáno, že musíte mít dlouhé vlasy přes oko, nicméně tak budete snázeji identifikovatelní jinými emaři. V případě kluků je to tedy nutnost (ne ovšem nezbytnost). Holky mohou mít vlasy krátké i dlouhé, ovšem v každém případě by měly být doplněny nějakou čelenkou (nejlépe růžovou a nejlépe tam mohou být čelenky i dvě - čím víc čelenek, tím víc emo), případně nějakou odpovídající stuhou nebo sponou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Weight Readings Explained

(AsymnBymnemesy, 11. 10. 2018 12:34)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pour-jeune/

High blood load (hypertension)

(AsymnBymnemesy, 27. 9. 2018 3:38)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-generique-belgique/

Bože!

(CrazyEmo, 2. 9. 2014 17:25)

Holka, ty tu píšeš nesmysly... Emo není jen o vlasech a o stylu, ale hlavně o hudbě a emocích! Tímhle článkem jsi mě rozesmála. Kdyź o emo nic nevíš, tak o tom nic nepiš!
Bez uráźky jako, ale toto je fakt hrůza!

fuj

(emopáchne, 7. 9. 2012 8:43)

vypadáte jak zmalovaný prasata!

Re: fuj

(shit , 24. 1. 2014 9:01)

to rikša ty ubozaku/zacko:D

joo

(zapálený začátečnický emar....:-D, 1. 7. 2009 18:13)

jooo tyhle účesy miluju..najde se ještě někdo??

Re: joo

(emo bej mimo kundo, 24. 1. 2014 9:00)

NEJSI V TOM SAMA, mzslim ze je nas vic.........:DDD

emO je Out! _ xP

(_scene fuck bitch_ kitty kannibal_ xP, 10. 4. 2010 16:21)

emO je už out_ ted je na řade Scene styl... sice je tO pOdObný emU ale ne za taak!!!_ xD prOstě emO je trapný jak bábOwky w léte!!_ scene Queen 4 eweer_ xP s láskOu kitty kannibal_ xP

Re: emO je Out! _ xP

(Emo je Nej ! :P, 29. 3. 2012 20:38)

Každej má svuj styl tak se nechovej jako blbeček ;)

Emo doplňky nejen do vlasů za super ceny!!!!

(Lady Tattooch, 2. 12. 2011 20:07)

Mrkněte sem, spousta emo doplňků:
http://www.tattooch.cz/lady-tattooch/index.html

A

(r, 25. 8. 2011 17:41)

jestli máš ráda svoji maminku tak tohle pošli dalším dvaceti lidem dívka na to nerágovala a 365 dní na to ji matka umřela­ :(
ne nazpátek. :( .

vlasy

(ady , 3. 8. 2011 17:51)

AHojte baby :) prosím vás mám také vlasy po plecia a taký zmiešaný blond :) no skôr do hneda :) chcela by som sa vás spýtať či by sa mi hodil strih EMo alebo SCENE ?? :) mám na tvári tak trošku pieh ale fakt iba trošku prosím poradte :) ...ď. :)*

emo

(emi, 8. 4. 2010 15:00)

CHCEŠ PSÁT JAKO SPRAVNÝ EMO, NEBO SI JEN UŽIT SRANDU? ZKUS WEB http://www.wypatlator.yc.c

Kreténi

(Nejlepší , 13. 3. 2010 23:42)

http://uloz.to/?partner=264744
http://uloz.to/?partner=264744
http://uloz.to/?partner=264744
http://uloz.to/?partner=264744
http://uloz.to/?partner=264744

výzkum

(výzkum, 2. 11. 2009 19:12)

Rádi bychom Vás požádali o spolupráci na našem školním výzkumném projektu, který se týká životního stylu a sebeposouzení dospívajících. Jedná se o vyplnění krátkého dotazníku (okolo 30 otázek), který se nachází na adrese http://zivotni-styl-a-sebeposouzeni-u-dospivajicich.vyplnto.cz/ . Dále chceme požádat 10 z vás o rozhovor nad daným tématem. Prosíme, aby se případní dobrovolníci, kteří by byli ochotní zúčastnit se rozhovoru, ozvali na e-mail psychologie.vyzkum@seznam.cz, kde bychom si domluvili další postup. Na tento kontaktní email je také možno psát jakékoliv dotazy a připomínky týkající se našeho výzkumu. Za případnou spolupráci děkujeme. Lucie Kadrnožková, Jan Dobiášovský, studenti psychologie Filosofické fakulty Univerzity Karlovy